Manyetik Şalterler

ML-MS-H manyetik şalter

ML-MS-H

TÜRKİYE'NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN İKİLİ MONO - STABİL
- İkili mono-blok gövde
- Makine üretimi
- Montaj kolaylığı
- Şeffaf gövde sayesinde görsel uyarı

Liftsense Manyetik Şalter

Liftsense Manyetik Şalter

RCODE tümleşik asansör kontrol ünitesiyle birlikte kullanılır. Seviye yenileme ve kapı erken açma için gerekli kabin pozisyon bilgilerini sağlar. Her katta hali hazırda bulunan kapı bölgesi mıknatısları ile çalışır. Seviye yenileme için kuyuya ilave mıknatıs dizilmesi ve manyetik şalter yerleştirilmesi zorunluluğunu ortadan kaldırır.
Seviye yenileme sensörlerine ek olarak 2 adet de kapı bölgesi algılama sensörü içerdiğinden ayrıca kapı bölgesi şalteri kullanımına da gerek yoktur. Seviye hassas ayarı yapmak için mıknatısların yerini değiştirmek gerekmemektedir. Üzerindeki 20 adet manyetik sensörle 7,5 mm konum hassasiyeti sağlar.
Kabin üstü revizyon kartına besleme+, besleme-, ML1, ML2 ve seri pozisyon iletişim kanallarından oluşan 5 hat ile bağlanır. Herhangi bir ayar gerektirmez. LiftSense Arkel'in patentli bir ürünüdür.

Goldbis Bistabil Manyetik Şalter (1,5A

Goldbis Bistabil Manyetik Şalter (1,5A

Goldbis Bistabil Manyetik Şalterin kontağı 1,5 Amper ve 200 VDC/240 VAC ve regüle ürün kullanılmaktadır. Ürünün kapama ve açma mesafelerinin ayarları aynıdır ve son kontrolde test edilerek piyasaya sunulur.
Çalışma Akımı Max. : 1,50